Reklama graficzna – dodatkowe miejsce emisji

Reklama graficzna – dodatkowe miejsce emisji

Reklama graficzna - dodatkowe miejsce emisji

Już teraz jeśli włączysz Reklamę graficzną Twoje oferty pojawią się obok wyników wyszukiwania. Dowiedz się więcej o nowym miejscu emisji reklamy.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • gdzie może dodatkowo wyświetlić się Twoja reklama
  • jak jest rozliczana reklama w nowym miejscu

Reklama graficzna – nowe miejsce emisji reklamy

Reklama graficzna w Allegro Ads to typ reklamy, który wyświetla się na podstawie kategorii i słów kluczowych. W samej kreacji reklamy możesz zaprezentować swoje logo, krótkie hasło reklamowe, zachęcające do zakupu oraz oczywiście swoje oferty. Stale pracujemy nad nowymi miejscami emisji reklamy, o czym pisaliśmy już tutaj. Teraz dodaliśmy kolejne miejsce, w którym może wyświetlić się Twoja reklama: po lewej stronie obok wyników wyszukiwania.

reklama graficzna allegro ads lewy panel

Jak widzisz, układ reklamy delikatnie się zmienił. Biorąc pod uwagę, że teraz reklama wyświetla się w pionie, Kupujący może zobaczyć Twoje logo, hasło reklamowe oraz od dwóch do trzech ofert.

Jak działa Reklama graficzna z lewej strony wyników wyszukiwania?

Kupujący Reklamę graficzną w nowym miejscu emisji zobaczy, dopiero wtedy, kiedy dotrze na stronie do tego miejsca. W tym momencie reklama się załaduje i wyświetli, czyli nastąpi realne wyświetlenie Twoich ofert. Tak, jak w pozostałych miejscach, tutaj Reklama graficzna też jest rozliczana w modelu CPM, gdzie określasz stawkę za 1000 wyświetleń swojej reklamy.

Reklama graficzna z lewej strony wyników wyszukiwania pojawia się na podstawie wcześniejszych działań Kupujących. Pokażemy my reklamę ofert powiązanych z kategoriami, w których Kupujący wcześniej szukał i oglądał produkty.

Samodzielnie w panelu Allegro Ads możesz zdecydować, czy chcesz zwiększyć zasięg swoich ofert i wyświetlać je w nowym miejscu.

Już teraz włącz Reklamę graficzną i rozwiń swój biznes na Allegro!

Leave a Reply

Copyright © 2023 | Powered by Max-Speed | Max-Speed wystawianie-aukcji.pl
Call Now Button